O spoločnosti DELOR

V zákazkovom krajčírstve Delor nadväzujeme na tradíciu prvej republiky, kedy patrilo k dobrému tónu a spoločenskému postaveniu šiť v prestížnom módnom salóne.

V Delore si zakladáme na vysokej precíznosti spracovania, ktorá se snúbi s jedinečnosťou francúzskych látok Dormeuil a osobným prístupom našich módnych poradcov.

Zastávame jednoduché heslo, a to, že tým najlepším patrí to najlepšie. Dôkazom vysokej orientácie na klienta je nielen viac ako tridsaťročná prax našich krajčírskych majstrov, ktorí získali skúsenosti v špičkových zahraničných salónoch, ale tiež starostlivosť prostredníctvom našich módnych poradcov.

Každý náš klient má svojho vlastného módného poradcu, ktorý pozná do detailu jeho potreby. Práve vďaka kvalifikovanému poradenstvu je klientom zaistená efektívna investícia do ich šatníka. Klient je pre nás vždy na prvom mieste a poznáme cenu jeho času, preto naši módni poradcovia navštevujú klientov aj v mieste ich pracoviska a to nielen za účelom výberu látok a strihu, ale tiež až po vlastné dodanie odevu. Tým naše služby však nekončia, ale následne pokračujú zodpovedajúcou starostlivosťou a servisom.

Naši klienti nie sú len tí, ktorí sa nezmestia do konfekčných tabuliek, ale predovšetkým tí, ktorí sa chcú odlíšiť a neradi robia kompromisy.

 

Nech zapátrate v ktoromkol'vek odbore, všade nájdete niektorú z významných osobností, ktorá má na vnútornej strane saka svojho obleku nášivku so značkou Delor.


oNas