O nás

Už 15 rokov sme absolútnou jednotkou na českom a slovenskom trhu

Krajčírstvo Delor bolo založené v roku 2002 v Prahe, kde je taktiež jeho sídlo. Delor je súčasťou medzinárodnej infraštruktúry Dormeuil a ICGL holding a dnes sa radí medzi desať najvýznamnejších krajčírskych domov v Európe.

Vo svojich siedmych módnych salónoch, ktoré sa nachádzajú v Prahe, Brne, Plzni, Ostrave a Bratislavesa stará o tisíce zákazníkov prostredníctvom tímu viac ako 25 osobných poradcov a mnoho skúsených krajčírskych majstrov.

Nadštandardné služby

ODLIŠUJÚ DELOR OD ZVYŠKU KRAJČÍRSKEHO SVETA

Individuálne poradenstvo
Naši módni poradcovia presne vedia aký golier košele, strih saka či vzor látky sa k Vám hodí. Preto Vás nebudeme zaťažovať otázkami, na ktoré nepoznáte odpoveď. Namiesto toho Vám presne odporučíme to, čo sa k Vám dokonale hodí. Pretože až potom je odev skutočne na mieru!
Číst více
Nedostanete sa ku nám do salónu?
Klient je pre nás vždy na prvom mieste a vážime si cenu jeho času. Preto je pre nás samozrejmosťou realizovať skúšky či výbery odevov u Vás doma či v kancelárii.
Číst více
Aftercare
Dodaním nového saka či obleku náš servis nekončí, práve naopak! Pokiaľ si budete priať Váš odev vyčistiť, vyžehliť, alebo opraviť, môžete využiť náš profesionálny servis, vďaka ktorému Váš odev bude po dlhú dobu v dokonalej kondícii. Myslíme na komfort našich klientov a preto sa postaráme aj o odevy, ktoré nepochádzajú z našej dielne.
Číst více
Poistenie
Myslíme na všetkých, teda aj na tých, ktorí radi eliminujú svoje riziká. Váš nový oblek na mieru si u nás preto môžete poistiť proti poškodeniu či odcudzeniu
Číst více

Precízna krajčírska práca

FULL CANVAS TAILORING

ČO TO JE?

Na rozdiel od bežne dostupných lepených oblekov využívame rokmi overené tradičné krajčírske postupy hodné anglických gentlemanov.

Naše obleky majú konštrukciu z plátna a konských vlasov, tá sa ukrýva pod vrchnou látkou. Bežné obleky nahrádzajú túto konštrukciu nalepením výstuhy priamo na látku.

AKÉ MAJÚ FULL CANVAS OBLEKY VÝHODY?
Oblek perfektne kopíruje
postavu a lepšie sedí
Je vzdušnejší a príjemnejší na
nosenie
Nikdy sa nerozlepí a
nezkrabatí
Je výrazne
odolnejší

Jedinečná kvalita materiálov

Perfektne sediaci oblek, to nie je iba bezchybný strih, ale tiež kvalita použitých materiálov. V Delore preto používame výhradne prvotriedne materiály francúzskej firmy DORMEUIL vyrábané v Anglicku.
Túžba po vzácnosti a luxuse

Najlepšie látky rozprávajú zaujímavé príbehy a odhaľujú tajomstvá, prečo si ich vyberajú tí najlepší krajčíri pre svojich najnáročnejších klientov.

Dormeuil ten svoj rozpráva od roku 1842