Obuv na mieru

Tá najlepšia vizitka Vašej osobnosti

Zažite luxus podieľať sa na výrobe vlastnej obuvi na mieru

Na mieru Vašej postave aj Vašim potrebám

Naši módni poradcovia presne vedia aký model obuvi sa hodí k danému typu odevu. Nebudeme Vás zaťažovať otázkami na ktoré nepoznáte odpoveď. Namiesto toho Vám odporučíme vhodný pár topánok a taktiež Vám poradíme ako sa o Vašu obuv starať. Až potom sa Vaše topánky stanú skutočným klenotom Vášho šatníka.

V rámci systému Personal Pair môžete vyberať z mnohých modelov, farieb kože a podošiev. Vďaka tomu sa stanú Vaše topánky skutočným originálom

​​​​PRECÍZNA RÁMOVÁ OBUV

GOODYEAR WELTED SHOES

ČO TO JE?

Na rozdiel od lepeného typu topánky je rámová priamo stvorená pre to, aby mohla byť znovu opravená. Rámová obuv je šitá do rámu, a tak možno podošvu odpárať a znovu ľahko prišiť.

Topánka je zabezpečená pruhom kože dookola na spodnej časti topánky, ale nie je tam iba tak naľahko. Pruh kože (rám) je prišitý silným stehom k vrchnej časti topánok a k podošve, čím drží topánku pohromade.

JAKÉ MAJÍ RÁMOVÉ BOTY VÝHODY?

Výrazne dlhšia
životnosť

Nikdy sa
nerozlepí

Nikdy sa nerozlepí a
nezkrabatí

Ľahko sa
renovujú

Jedinečná kvalita materiálov

Na výrobe topánok z vysoko kvalitnej francúzskej teľaciny úzko spolupracujeme s preslávenou belgickou obuvníckou spoločnosťou Ambiorix, ktorej začiatok sa datuje už od roku 1895.