Obleky na mieru

Precízny oblek na mieru ušitý z najkvalitnejších materiálov a dokonale spracovaný do posledného detailu bez jediného kompromisu.

Zabudnite na chvíľu na každodenný stres a zhon a zverte sa do rúk odborníkom, vstúpte s nami do sveta Delor, kde sa aj výber obleku stáva nevšedným zážitkom

Na mieru Vašej postave, aj potrebám

Naši módni poradcovia presne vedia aký golier košele, strih saka či vzor látky sa k Vám hodí. Nebudeme Vás zaťažovať otázkami, na ktoré nepoznáte odpoveď. Namiesto toho Vám presne odporučíme to, čo sa k Vám perfektne hodí.

Spoločne vyberieme taký oblek, ktorý nie len vynikajúco vyzerá a sedí, ale tiež korešponduje s Vašim životným štýlom. Pretože až potom sa z neho stáva oblek na mieru!

Precízna krajčírska práca

FULL CANVAS TAILORING

ČO TO JE?

Na rozdiel od bežne dostupných lepených oblekov využívame rokmi overené tradičné krajčírske postupy hodné anglických gentlemanov.

Naše obleky majú konštrukciu z plátna a konských vlasov, tá sa ukrýva pod vrchnou látkou. Bežné obleky nahrádzajú túto konštrukciu nalepením výstuhy priamo na látku.

JAKÉ MAJÍ FULL CANVAS OBLEKY VÝHODY?

Oblek perfektne kopíruje
postavu a lepšie sedí

Je vzdušnejší a príjemnejší na
nosenie

Nikdy sa nerozlepí a
nezkrabatí

Je výrazne
odolnejší

Jedinečná kvalita materiálov

Perfektne sediaci oblek, to nie je iba bezchybný strih, ale tiež kvalita použitých materiálov. V Delore preto používame výhradne prvotriedne materiály francúzskej firmy DORMEUIL vyrábané v Anglicku.
Túžba po vzácnosti a luxuse

Najlepšie látky rozprávajú zaujímavé príbehy a odhaľujú tajomstvá, prečo si ich vyberajú tí najlepší krajčíri pre svojich najnáročnejších klientov.

Dormeuil ten svoj rozpráva od roku 1842