Firemný program

Pre firmy

Sme pripravení realizovať firemnú zákazku v širokej škále možností, a to od ušitia luxusných odevov na mieru pre vrcholový manažment spoločnosti, po dodanie konfekčných odevov vo firemnom dizajne. Všetok náš servis sme samozrejme pripravení realizovať v sídle Vašej spoločnosti. Dodaním odevov náš firemný program nekončí, práve naopak, ak si budete priať, vieme sa o dodané odevy postarať. Veľmi radi Vám pripravíme konkrétnu ponuku ušitú Vašej spoločnosti na mieru.

Darčekové kazety

Ak chcete poďakovať svojim významným klientom za doterajšiu spoluprácu, či oceniť nasadenie Vašich zamestnancov, kazetou na odev šitý na mieru určite „nešliapnete vedľa“. Radi pre Vás vytvoríme darčekové kazety s osobitým odkazom či logom Vašej spoločnosti. Rovnako sme schopní pre Vás vytvoriť osobitú kazetu na akýkoľvek typ odevu, alebo na akúkoľvek našu službu.

Semináre o pravidlách odievania

Máme za sebou desiatky seminárov o pravidlách odievania a veľmi radi oboznámime aj Váš tím s jednotlivými dress-codami. Zanechať profesionálny dojem je bezpochyby prvým krokom k úspechu pri obchodných jednaniach. Ako veľkú pridanú hodnotu vnímame aj skutočnosť, že na základe našich seminárov sa pravidelne zvyšuje záujem o osobný výzor poslucháčov semináru a tým sa celkovo zlepšuje kultúra odievania v danej spoločnosti.

Odevy s firemným dizajnom

Vo výrobe odevov s firemným dizajnom máme množstvo skúseností a bude nám potešením vyhotoviť pre Vašu spoločnosť košele, módne doplnky, či celý outfit s Vašou firemnou identitou. Samozrejmosťou je aj zaistenie grafického návrhu pre lepšiu predstavu dizajnu odevov a následná výroba finálnych vzoriek. Farby spoločnosti, rovnako ako logo spoločnosti použijeme s citom, tak aby si odev zachoval svoju prémiovú kvalitu.

Významní klienti